slideshow 1

You are here

Error message

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /customers/8/d/d/vbi-limburg.be/httpd.www/includes/common.inc).

Aanvraag archiefmateriaal VBI

Beste vrienden, collega's,
Op onze laatste zuurmoesavond deed ik een oproep om eventueel archiefmateriaal (foto's, dia's, ...) ter beschikking te stellen van de vereniging. Het archief van de VBI bevat de meeste schriftelijke documenten van de verlopen activiteiten maar we beschikken over relatief weinig fotomateriaal. Indien jullie nog over interessant materiaal beschikken van deze activiteiten (reizen, bedrijfsbezoeken, ...) en/of eventueel "historische" documenten van de vroege jaren van onze vereniging dan mag u mij steeds een seintje geven. Het ligt in de bedoeling de website verder uit te bouwen en iedereen hiermee de kans te bieden herinneringen aan de veelvuldige activiteiten van onze vereniging te delen. Mocht u geïnteresseerd zijn een bijdrage te leveren aan het uitdragen van onze werking. Dank bij voorbaat. U kan een reactie via dit forum sturen of mailen naar de webmaster.

Forums: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer